Категории
 

Антипаразитарная защита - Набор Тригельм

Антипаразитарная защита - Набор Тригельм
ФОРМА ВЫПУСКА: 90 капс. и 200 г
Наличие: В наличии
Цена: 449.00 UAH
Выберите удобный для вас тип валюты в верхней части сайта

Количество:  
    - или -   

Трехфазная антипаразитарная программа.
 

Антипаразитарний захист
«Тригельм» – це найновіша трифазна антипаразитарна програма, призначена для корекції і профілактики основних паразитарних захворювань кишечника та жовчовидільної системи.
 
Програма «Тригельм» являє собою найбільш ефективний підхід до лікування паразитарних хвороб: у той час, як хімічні препарати становлять велику загрозу для здоров’я людини, а фітотерапія часто використовується людьми необмірковано, цей продукт пропонує ступінчасту, трифазну антипаразитарну програму, кожна ланка якої послідовно впливає на організм і забезпечує максимальний лікувальний і профілактичний ефект.
 
ФАЗА І. Очищення кишечника та жовчовидільних шляхів
 
Базовий препарат – «Тригельм. ФОРМУЛА 1: Истоки Чистоты»
 
Головним завданням цього складного рослинного комплексу є підготовка кишечника та жовчовидільних шляхів до активної протипаразитарної дії. Відомо, що паразитарні інфекції провокують розвиток кишкового запору і спазм жовчних шляхів. Якщо не ліквідувати цю перепону, то антипаразитарні речовини в буквальному сенсі просто не зможуть дійти до паразитів і будуть заблоковані. Тому будь-які схеми протипаразитарного лікування повинні починатися з очищення кишечника та відновлення нормальної прохідності жовчних шляхів.
 
Рослинний комплекс «Тригельм. ФОРМУЛА 1» забезпечує потужну підготовку кишечника за рахунок комбінованої проносної дії таких трав, як сена, конюшина, лопух і солодка. Відновлення прохідності жовчних шляхів та активізація жовчовиділення забезпечуються за рахунок сосюреї верболистної, споришу, звіробою, ласкавця, безсмерток і липи.
 
Окрім того, багато компонентів комплексу «Тригельм. ФОРМУЛА 1» вже на етапі очищення починають створювати антипаразитарний фон для прискорення наступних фаз антипаразитарного очищення. Таку м’яку антипаразитарну дію на кишкових і печінкових паразитів чинять такі його компоненти, як сосюрея, родовик і звіробій.
 
ФАЗА ІІ. Антипаразитарний удар
 
Базовий препарат – «Тригельм. ФОРМУЛА 2: Фитопар»
 
У складі препарату «Тригельм. ФОРМУЛА 2» сконцентровані найпотужніші протипаразитарні компоненти, активність яких додатково підвищується за рахунок попередньої підготовки кишечника і жовчних шляхів.
 
Дію одного з найефективніших препаратів стосовно кишкових паразитів – екстракту кісточок дикого грейпфрута – посилено за рахунок ще однієї потужної антипаразитарної рослини – квіту пижма. Окрім того, екстракти квітів пижма вкрай активні стосовно паразитів жовчовидільної системи. Але щоб досягти максимального ефекту, їх завжди необхідно поєднувати з потужними жовчогінними препаратами. Тому до складу комплексу «Тригельм. ФОРМУЛА 2» додатково введено екстракт артишоку.
 
І оскільки натуральні антипаразитарні препарати забезпечують загибель тільки дрібних паразитів (крупних вони лише тимчасово знешкоджують) весь цей час продовжується прийом комплексу «Тригельм. ФОРМУЛА 1», який забезпечує своєчасне вигнання паразитів, що на час позбулися властивості утримуватися в кишечнику.
 
ФАЗА ІІІ. Відновлення і вторинна профілактика
 
Базовий препарат – «Тригельм. ФОРМУЛА 3: Энтеровит»
 
Головна мета третьої фази – забезпечити відновлення мікрофлори кишечника після агресивної антипаразитарної терапії, а також забезпечити плавне зниження антипаразитарного фону, щоб, з одного боку, не допустити токсичного впливу на організм, а з іншого – знищити залишкових паразитів, що продовжують виділятися із важкодоступних жовчних шляхів. Саме так діє рослинний комплекс «Тригельм. ФОРМУЛА 3».
 
Екстракти аптечної ромашки, піщаних безсмертника і перцевої м’яти у поєднанні з гвоздичним медом забезпечують потужний тюбаж жовчних шляхів, а також продовжують чинити м’яку антипаразитарну дію. Окрім того, ці лікарські рослини сприяють відновленню кишкової мікрофлори, яка неминуче страждає під час проведення агресивної антипаразитарної терапії.
 
УВАГА!
 
1. Завжди пам’ятайте про можливу чутливість до компонентів складу!
2. У період проведення комплексної профілактики з використанням продукту «Тригельм» використовуйте достатній об’єм рідини для покращення процесів очищення (чиста вода, зелений чай, фіточаї) – до 1,5-2 літрів на добу.
3. Перед застосуванням комплексу «Тригельм» підготуйте свій організм. Проведіть заходи, спрямовані на очищення. Протягом 10-14 днів до прийому комплексу «Тригельм» використовуйте фіточай «Аминай Эм», «Сэбэр Нуур» або «Курил Сай».
РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
БАЗОВА СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ КОМПЛЕКСУ «ТРИГЕЛЬМ» ДОРОСЛИМИ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ І ПЕЧІНКИ:
 
Для дорослих з метою профілактики паразитарних захворювань рекомендується проводити мінімум два цикли використання комплексу «ТРИГЕЛЬМ» на рік (навесні і восени) протягом 16 днів.
 
1-2 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
 
3-6 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 3 капсули вранці та 2 капсули ввечері під час їжі.
 
7-14 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 3 капсули вранці і 2 капсули ввечері під час їжі + «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. (5 г) 4 рази на день, розчиняючи у воді або фіточаї.
 
15-16 день: «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. (5 г) 4 рази на день, розчиняючи у воді або фіточаї.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
З ПРИЙОМУ КОМПЛЕКСУ «ТРИГЕЛЬМ» ДОРОСЛИМ, ЯКІ МАЮТЬ ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ І ПЕЧІНКИ:
 
Людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту і печінки без попередньої підготовки організму комплекс продуктів «Тригельм» використовувати не рекомендується!
 
Тривалість курсу дорослим, які мають хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту і печінки, після попередньої підготовки складає 20 днів за рахунок зменшення початкових доз продуктів.
 
1-4 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
 
5-9 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 2 капсули 2 рази на день під час їжі.
 
10-15 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 3 капсули вранці і 2 капсули ввечері під час їжі + «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. 3 рази на день, розчинюючи у воді або фіточаї.
 
16-17 день: «Формула 2: Фитопар» по 3 капсули вранці і 2 капсули ввечері під час їжі + «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. 3 рази на день, розчинюючи у воді або фіточаї.
 
18-20 день: «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. 3 рази на день, розчинюючи у воді або фіточаї.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
З ПРИЙОМУ КОМПЛЕКСУ «ТРИГЕЛЬМ» ДІТЯМ:
 
Вживання комплексного продукту дітьми можливе тільки з 7-річного віку. Основні правила проведення профілактичної програми у дітей, окрім оцінки індивідуальної чутливості до компонентів складу і проведення програми поза загостреннями захворювань шлунково-кишкового тракту, наступні:
 
Обов’язкова попередня підготовка протягом 10-14 днів з використанням фіточаю «Аминай Эм», «Сэбэр Нуур» або «Курил Сай». На фоні проведення програми з використанням комплексу «Тригельм» бажано продовжувати використовувати ці фіточаї.
Ретельно слідкувати за режимом пиття – вкрай важливо використовувати достатню кількість рідини не тільки для покращення процесів очищення, але й для можливих симптомів інтоксикації у зв’язку з загибеллю паразитів;
Використовувати продукт «Тригельм» у менших дозах пропорційно до віку й ваги дитини!
1-2 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
 
3-6 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 1 капсулі 2 рази на день (вранці та ввечері) під час їжі.
 
7-14 день: «Формула 1: Истоки чистоты» – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі + «Формула 2: Фитопар» по 1 капсулі 2 рази на день (вранці та ввечері) під час їжі + «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. (5 г) 2 рази на день, розчиняючи у воді або фіточаї.
 
15-16 день: «Формула 3: Энтеровит» по 1 ч. л. (5 г) 2 рази на день, розчиняючи у воді або фіточаї.
 
 
 
  Представлена інформація відповідає лише на частину питань, пов’язаних із використанням комплексу продуктів для профілактики паразитарних захворювань «Тригельм». Скоріш за все, у міру накопичення досвіду з’являться нові питання, на частину з яких ви зможете відповісти самі, оскільки вже краще будете орієнтуватися в даній проблемі. Хотілося б ще раз звернути вашу увагу на те, що тільки комплекс заходів, що включає як використання рослинних засобів, так і гігієнічні заходи, і харчування, і багато іншого, може бути ефективним. Звертайте увагу на «дрібниці» (миття рук, правила готування продуктів тощо) і прищеплюйте ці навички своїм дітям. Тільки так ми зможемо впоратися з цією серйозною проблемою. Ніколи не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікарів-спеціалістів. Пам’ятайте, що дієтичні добавки – це лише частина нашого харчування для збереження здоров’я і профілактики захворювань.

 

Тригельм - инновационная антипаразитарная программа

Как использовать? Когда и зачем?

Одной из важнейших функций Корпорации «Сибирское здоровье» в соответствии с серьезными, насущными проблемами в современной медицине — вносить свой вклад в профилактику заболеваний и восстановление здоровья людей. После тщательного изучения собственно проблемы, научно-инновационный центр разрабатывает и апробирует соответствующий продукт (или комплекс продуктов), используя все самые современные знания в области микронутриентологии, привлекая лучших специалистов в этой области. Производство воплощает идею в жизнь, предоставляя многим людям возможность поддержать свое здоровье, предотвратить развитие тех или иных заболеваний. При разработке новых схем и продуктов всегда рассматриваются проблемы, которые могут затронуть каждого из нас или близких нам людей.

Всплеск онкологических заболеваний на рубеже веков заставил задуматься каждого и привел к появлению достойного продукта в ассортименте Корпорации — БАД «НовоМин». На начальном этапе его использования была масса вопросов, а сейчас любой из консультантов знает, как использовать этот продукт, основные его преимущества и как он действует в нашем организме.

Вопрос о распространении паразитозов, вероятнее всего, значительно сложнее, поскольку гораздо разнообразнее сама причина (только на территории России из 70 регистрируемых гельминтозов 30 имеют широкое распространение, но только 12 из них подлежат официальной регистрации). С другой стороны, проявления паразитозов столь разнообразны и многолики, методы диагностики многих из них достаточно сложны, а в ряде случаев и не разработаны, что это приводит к недооценке серьезности ситуации.

Категорически утверждать, что все проблемы в нашем организме связаны с паразитами, наверное, не стоит, но и забывать о том, что ежедневно каждый из нас сталкивается с этой проблемой, тоже не нужно.

Разовьется ли собственно болезнь или нет зависит от трех составляющих: 1) от вида и локализации гельминта, 2) от интенсивности и множественности инвазии и, безусловно, 3) от степени защиты организма человека (на что стоит обратить особое внимание!).

Можем ли мы воздействовать на вид или локализацию возбудителя? Пожалуй, нет.

А на интенсивность инвазии? Конечно — правила гигиены всем известны, соблюдает ли их каждый из нас — вопрос второй. К этой же части относится и специфическое лечение.

Нам вполне под силу воздействовать на степень защищенности нашего организма, и у нас для этого есть масса методов и средств. Хотелось бы обратить ваше внимание на то, что создание неблагоприятных условий для жизнедеятельности паразитов внутри организма — это состояние, когда все наши органы и системы работают так, как изначально задумано Природой — без сбоев, гармонично, эффективно. Степень защиты — это не только хорошо работающая иммунная система, это всё в комплексе — «здоровый организм».

В нашем организме всё настолько тонко взаимосвязано и переплетено, что нельзя выделять что-то главное и второстепенное — важно абсолютно всё. Если мы будем использовать иммуностимулирующие средства, но при этом у нас не будет работать кишечник — они нам помогут? Конечно, нет! А если будем использовать массу витаминов, биологически активных добавок к пище (даже самых лучших), но при этом будем ежедневно есть чипсы с газированными напитками и лежать на диване — мы будем здоровы? Ответ также очевиден.

Постоянно совершенствуя и расширяя ассортимент продукции, Корпорация «Сибирское здоровье» подошла к возможности решения и этой насущной проблемы — у нас появился новый комплексный продукт — «Тригельм», предназначенный для профилактики паразитозов. Поскольку большая часть гельминтов проникают в организм человека через рот, особое значение приобретает создание неблагоприятных условий для задержки и размножения паразитов в кишечнике.

Два продукта из этого комплекса хорошо известны и с успехом используются в течение длительного времени многими из нас, в том числе и для неспецифической профилактики паразитозов. Это БАД «Истоки чистоты. Формула 1» и «Энтеровит». Третий продукт комплекса — БАД «Фитопар» — разработан специально для антипаразитарных мероприятий и, кроме тщательно выверенного состава, имеет еще одно преимущество — капсулированную форму. Это позволит его с успехом использовать большому числу людей, поскольку не будет представлять «вкусовых неудобств». И если описанию компонентов каждого из продуктов и их действию посвящено достаточно много материалов, разрешите остановиться подробнее на способе использования этого продукта.

 

Активный состав:

Склад ФОРМУЛИ 1: екстракт сени, трава споришу, екстракт ехінацеї, корені копієчника чайного, трава конюшини, трава хвоща польового, листя брусниці, корені солодки, корені лопуха, трава ласкавця, трава звіробою, корені кровохлібки, квіт липи, квіт пижма, квіт безсмерток, листя смородини чорної, трава шабельнику, екстракт сосюреї.
Склад ФОРМУЛИ 2: квіт пижма, екстракт кісточок грейпфрута, екстракт листя артишоку, водний сухий.
Склад ФОРМУЛИ 3: мед натуральний гвоздичний, ефіроолійні екстракти м’яти перцевої і ромашки аптечної, мікрограульований екстракт безсмертника піщаного.

Нормативная документация:

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Проконсультируем Вас по поводу регистрации в Сибирском здоровье. Предоставим консультации по выбору продукции по возрасту и по другим особенностям. Выполним доставку в максимально короткие сроки. Быстрая доставка с помощью Укрпочты и Новой Почты. Большой выбор косметики и БАД (биологчески активные добавки) можно купить в нашем интернет магазине. Бесплатная консультация. Мы доставим Вам продукцию Сибирского здоровья в любую точку Украины по Укрпочте и Новой почте. Возможна доставка курьером на дом. На сайте есть интересные статьи и видео о продукции. Предоставим информацию к ближайшему представительству в вашем город новомин сибирское здоровьее. Перечень городов в которые возможна доставка: Варва, Казатин, Мостиска, Народичи, Новые Санжары, Харцызск, Перемышляны, Свалява, Подволочиск, Бучач, Голованевск, Докучаевск, Городок, Терновка, Аптека, Лопатин, Александровка, Онлайн, в аптеке Вознесенск, Болехов, Харьков, Носовка, Старобешево, Арбузинка, Львов, Зборов, Ставище, Новоайдар, Каменка-Днепровская, Гайворон, Каменка, Подгайцы, Турка, Энергодар, Запорожье, Шепетовка, Гурзуф, Новоселица, Бурштын, Володарка, Луганск, Саврань, Хуст, Беловодск, Украинка, Корюковка, Ямполь, Диканька, Ильинцы, Доманевка, Прилуки, Пологи, Сокиряны, Полтава, Карловка, Болград, Тростянец, Днепродзержинск, Катеринополь, Новопсков, Вольнянск, Черновцы, Сарата, Буск, Сторожинец, Свердловск, Гоща, Софиевка, Васильковка, Новоархангельск, Дубровица, Ивановка, Донецк, Ширяево, Симферополь, Комсомольск, Погребище, Котовск, Недригайлов, Борисполь, Стрый, Балта, Репки, Судак, Бузуков, Городенка, Теплик, Кировск, Царичанка, Путила, Костополь, Антрацит, Кировское, Новоазовск, Ровно, Хмельник, Краснополье, Великая Белозерка, Рогатин, Брусилов, Томашполь, Верховина, Черногородка, Каменка-Бугская, Константиновка, Веселое, Новый Буг, Южный, Пустомыты, Фастов, Керчь, Скадовск, Пирятин, Вижница, Бровары, Смела, Монастыриска, Дергачи, Алушта, Бахчисарай, Красный Лиман, Новая Ушица, Чутово, Дзержинск, Попасная, Новотроицкое, Томаковка, Бобровица, Шостка, Чугуев, Лозовая, Килия, Веселиново, Березовка, Дунаевцы, Севастополь, Волноваха, Алупка, Заставна, Интернет магазин, Красные Окны, Черняхов, Славута, Краснодон, Романов, Ромны, Тетиев, Жидачев, Оржица, Канев, Каланчак, Шумск, Шпола, Овруч, Нововолынск, Тарутино, Змиев, Горловка, Старый Самбор, Демидовка, Ялта, Сосница, Ильичевск, Соленое, Глухов, Токмак, Авдеевка, Кировоград, Верхнеднепровск, Бершадь, Талалаевка, Красноград, Петрово, Фрунзовка, Чаплинка, Ясиноватая, Акимовка, Красный Луч, Белгород-Днестровский, Ковель, Млинов, Березанка, Снежное, Старая Синява, Винница, Короп, Семеновка, Ярмолинцы, Моршин, Корец, Ульяновка, Хорол, Берегово, Борзна, Березино, Сосновка, Долинская, Яготин, Молодецкое, Мангуш, Овидиополь, Конотоп, Яворов, Могилев-Подольский, Теребовля, Одесса, Городище, Городня, Селидово, Васильков, Камень-Каширский, Козельщина, Острог, Илларионово, Горохов, Ладыжин, Берислав, Деражня, Коростышев, Гуляйполе, Сколе, Гусятин, Раздельная, Каменец-Подольский, Арциз, Лубны, Краснокутск, Амвросиевка, Александровка, Цюрупинск, Ужгород, Хмельницкий, Енакиево, Новояворовск, Владимир-Волынский, Еланец, Решетиловка, Косов, Геническ, Полесское, Путивль, Тельманово, Днепрорудное, Перевальск, Борщев, Тлумач, Нижние Серогозы, Немиров, Волочиск, Лисичанск, Монастырище, Калуш, Барышевка, Козятин, Ичня, Светловодск, Синельниково, Новая Одесса, Брянка, Сквира, Житомир, Феодосия, Тальное, Орехов, Нетишин, Нежин, Черниговка, Трускавец, Купянск, Новомосковск, Мукачево, Ракитное, Белогорск, Кагарлык, Шишаки, Рожище, Коростень, Новоукраинка, Первомайский, Мурованые Куриловцы, Драбов, Балаклея, Виньковцы, Чортков, Бобринец, Воловец, Александрия, Тячев, Евпатория, Першотравенск, Новоднестровск, Новомиргород, Петропавловка, Корсунь-Шевченковский, Снятин, Баштанка, Зеньков, Христиновка, Боярка, Чернигов, Сарны, Лохвица, Вишневое, Черневцы, Апостолово, Дубно, Дебальцево, Козелец, Кегичевка, Стаханов, Бахмач, Высокополье, Новоград-Волынский, Саки, Розовка, Сахновщина, Владимирец, Двуречная, Броды, Голая Пристань, Калиновка, Доброполье, Галич, Радомышль, Горностаевка, Первомайск, Троицкое, Зачепиловка, Глобино, Гайсин, Залещики, Кулиничи, Заречное, Попельня, Самбор, Алчевск, Старобельск, Мариуполь, Красноперекопск, Никополь, Рубежное, Днепропетровск, Жмеринка, Белополье, Кореиз, Красноармейск, Котельва, Херсон, Радывылив, Богодухов, Николаев, Боровая, Снигиревка, Михайловка, Середина-Буда, Звенигородка, Коломыя, Золотоноша, Семеновка, Новгород-Северский, Згуровка, Славутич, Васильевка, Новгородка, Великая Новоселка, Бережаны, Староконстантинов, Приморск, Полонное, Обухов, Шацк, Первомайск, Краматорск, Ратнов, Измаил, Перечин, Ровеньки, Тернополь, Марьинка, Дружковка, Мерефа, Киев, Марганец, Гребенка, Торез, Бердичев, Иршава, Кицмань, Ахтырка, Орджоникидзе, Умань, Миргород, Знаменка, Гаспра, Павлоград, Вышгород, Иванычи, Компанеевка, Збараж, Золочев, Красилов, Мена, Емильчино, Северодонецк, Приазовское, Устиновка, Садовое, Тульчин, Кривой Рог, Гадяч, Мелитополь, Кодыма, Черкассы, Жолква, Валки, Каховка, Счастье, Киверцы, Армянск, Белозерка, Широкое, Кременчуг, Теофиполь, Барановка, Южноукраинск, Печенеги, Дрогобыч, Ружин, Белая Церковь, Глеваха, Барвенково, Волчанск, Шаргород, Сумы, Оратов, Першотравенск, Беляевка, Володарское, Казанка, Луцк, Старое село, Очаков, Артемовск, Богуслав, Тараща, Борислав, Ивано-Франковск, Шахтерск, Бердянск, Козова, Изюм, Герца, Кобеляки, Джанкой, Изяслав, Жашков, Яремча, Новая Каховка, Чемеровцы, Раздольное, Кельменцы, Добрянка, Турийск, Нововоронцовка, Сватово, Виноградов, Куйбышево, Бородянка, Переяслав-Хмельницкий, Желтые Воды, Верхов, Здолбунов, Ирпень, Бурынь, Пятихатки, Белогорье, Радехов, Близнюки, Бар, Вольногорск, Первомайское, Славяносербск, Славянск, Щорс, Онуфриевка, Сокаль, Коломак, Червоноармейск, Рахов, Врадиевка, Хотин, Люботин, Долина, Червоноград, Татарбунары, Старая Выжевка, Рожнятов, Макеевка, Глыбокая.
Крепкого Вам здоровья!

 

Официальный сайт компании Сибирское здоровье: www.siberianhealth.com